FOTO-LAJM/ Majlinda Bregu dhe Romana Vlahutin, buzë detit në Durrës

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

E përjashtuara nga Partia Demokratike Majlinda Bregu është parë këtë të shtunë tek vilat qeveritare në Durrës në shoqërinë e diplomates së BE Romana Vlahutin.

Nuk dihet arsyeja e takimit të tyre, por duhet thënë se miqësia e Bregut me Vlahutin nuk është e panjohur për publikun shqiptar.

Gjithashtu mësohet se gjatë asaj kohe tek vilat qeveritare në Durrës ishte edhe Kryeministri Rama.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “FOTO-LAJM/ Majlinda Bregu dhe Romana Vlahutin, buzë detit në Durrës”

  1. Timonjer says:

    Te hujt skane per ti kuptu kurre shqiptaret ashtu si smund te presim nga te hujt shume.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *