FOTOT/ Situata e “nxehtë” politike brenda PD-së, Topalli “freskohet” në male

Ish kryetarja  e Parlamentit Jozefina Topalli, ashtu si kryeministri Rama ka zgjedhur që këtë të dielë t’i uroj mirmëngjesi ndjekësve të saj në rrjetin social facebook me pamje nga vendi ynë.

Topalli ka zgjedhur që këtë të dielë ta kalojë në malet e veriut.

Teksa uron mirmëngjesi për ndjekësit ajo poston disa foto nga vendi ku ka shkuar.

Duket që Topalli ka zgjedhur malet që të freskohet në këto ditë të nxehta vera dhe në këtë situatë të “nxehtë” brenda Partisë Demokratike.

Kujtojmë se Tapolli ka dalë kundër dhe është një ndër kritikët kryesore ndaj kryetarit të ngrirë të PD-së Lulzim Basha.

 

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/20106415_1370068916375842_5750823094013630700_n-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/20106415_1370068916375842_5750823094013630700_n.jpg","attachment_id":"727370"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/20155840_1370055933043807_2834279151200046066_n-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/20155840_1370055933043807_2834279151200046066_n.jpg","attachment_id":"727371"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/20031786_1370066626376071_4248695880597273939_n-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/20031786_1370066626376071_4248695880597273939_n.jpg","attachment_id":"727365"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/19989755_1370054969710570_6493045558854293857_n-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/19989755_1370054969710570_6493045558854293857_n.jpg","attachment_id":"727364"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/20046332_1370055763043824_197322833388259637_n-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/20046332_1370055763043824_197322833388259637_n.jpg","attachment_id":"727367"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/20106249_1370055463043854_9210849994849574449_n-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/20106249_1370055463043854_9210849994849574449_n.jpg","attachment_id":"727368"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/20031901_1370055816377152_5161893825668111458_n-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/20031901_1370055816377152_5161893825668111458_n.jpg","attachment_id":"727366"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/20106285_1370054909710576_6457250875160279154_n-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/20106285_1370054909710576_6457250875160279154_n.jpg","attachment_id":"727369"}]

8 komente në “FOTOT/ Situata e “nxehtë” politike brenda PD-së, Topalli “freskohet” në male”

 1. Denisi says:

  A po te kullot ai qen moj qapele?

 2. shkodrani prej puket says:

  C’ka po folni marrina mar !? Jozi ka dale seriozisht n’mal me krijue Pd-n e re,se luli e la pa parti.Si Enveri n’koh t’luftes n’mal e me buke(pettlla) n’trajset.Ka vesh ne patikat si Edi Rama,se s’asht veç Rama i zoti me ba tendence.Po s’besuet shifni edhe do antare te ri q’i ka gjet per me krijue Pd-n e jan t’njillojt me ata qi ka pas gjet ene Sali berisha ,se ky ven ka boll e me shumic…(foto 3 e dokumentume) e hajt tash mshilne gojen se po ju kapi per zhelesh .

 3. Mandi says:

  Ket nusen do e morim partizione.
  SPB
  P.S. sali protopap Berisha,

 4. tarasi says:

  oooooooo Po pse keshtu moj zonje ??, shume keq , pse nuk mer pjese ne zhvillimet brenda pd-se ?? cfare ?? nuk te intereson me ?? po nuk te intereson mos bej gam gam gam , po te intereson shko dhe jep baetejen tende te ndershme brenda pd-se . Se keshtu qe te shikoj une , me vjen nder mend ajo fjala e urte popullore : Fshati digjet , dhe kurva krihet , thjesht si fjale te uret popullore e them une , ti mos e mer personalisht , edhe po e more nuk me kercet shume , ik atje dhe be luften tende te ndershme , ashtu sic luftoje kur ishe kryetare parlamentit , si ?? Dhe atehere nuk luftoje zotrote ?? Po cbeje ?? beje bla bla bla ne favor te mister Sali efendi ?? .Mbroje hajdutin ?? .Tani eshte momenti i volithsem zonje per te trguar sa e forte dhe grua e hekurt je , se keshtu te kish dale nami se ishe prej celiku , drejt?? po e kupton se ke vlera , dhe je kaq e nevojshme per banden, shko dhe bej konkurencen e drejte . Te te them une zonje , ti vecanerisht , por dhe shume prej jush ishit gure shahu , ne favor te Sali efendi , nuk keni asnje vlere minimale , ishit thjesht kukulla , ata qe kishin , nuk jetojne me , ngelet ju te degraduarit dhe mos te genjeje mendja , vlera juaj eshte teper minimale , mos e vendos kandidaturen , mire e ke beje xhiro ne bjeshket e veriut ,dhe mos bej gam gam gam kot si pushka e jevgut , po di te qellosh , nxire dhe shtir , po nuk di , ose nuk do , fute ne ………

 5. Drania ka dal malit me kriju ceten e pare te salehut.

 6. Anti-baxhellist says:

  Ma mire futu n’at tufen e gomerve, e rri n’pyll, o baxhelle! Nuk i duhesh kujt n’Shkoder, Tiran e Gji t’Lalzit!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *