FOTOT/ Demi Rose, me format bombastike, bën “xheloze” dhe motrat Kardashian

Modelja seksi Demi Rose kohët e fundit ka marrë vëmëndjen e mediave rozë dhe jo vetëm, për shkak të linjave bombastike që ajo ka.

Pa dashur, 22-vjeçarja po kthehet në një rivale për Kardashianet sidomos për Kylie Jenner.

Kjo për arsye se Demi para pak kohësh u përfol për një lidhje të mundshme me të dashurin e Kylie Jenner, Tyga-n, por edhe pë format e saj trupore.

Së fundmi, Demi është fotografuar në një bar teksa qëndronte e veshur me bikini me të cilat ngjasonte tej mase edhe me Kylie Jenner.

Demi nxorri në pah format e saj bombastike.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/4264B0F300000578-4701154-image-a-105_1500223459876-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/4264B0F300000578-4701154-image-a-105_1500223459876.jpg","attachment_id":"727927"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/4264B1DF00000578-4701154-image-m-79_1500216201197-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/4264B1DF00000578-4701154-image-m-79_1500216201197.jpg","attachment_id":"727928"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/4264B1FF00000578-4701154-New_venture_She_recently_embarked_on_a_trip_to_Ibiza_to_talk_to_-a-55_1500222956090-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/4264B1FF00000578-4701154-New_venture_She_recently_embarked_on_a_trip_to_Ibiza_to_talk_to_-a-55_1500222956090.jpg","attachment_id":"727929"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/4264B15F00000578-4701154-image-a-125_1500218229551-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/4264B15F00000578-4701154-image-a-125_1500218229551.jpg","attachment_id":"727930"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/4264B21B00000578-4701154-image-a-115_1500218064302-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/4264B21B00000578-4701154-image-a-115_1500218064302.jpg","attachment_id":"727931"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/4264B14200000578-4701154-image-a-127_1500218260280-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/4264B14200000578-4701154-image-a-127_1500218260280.jpg","attachment_id":"727932"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/4264B20300000578-4701154-image-m-91_1500217677980-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/4264B20300000578-4701154-image-m-91_1500217677980.jpg","attachment_id":"727933"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/4264B21300000578-4701154-image-a-80_1500216208620-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/4264B21300000578-4701154-image-a-80_1500216208620.jpg","attachment_id":"727934"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/4264B22300000578-4701154-image-a-103_1500217927988-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/4264B22300000578-4701154-image-a-103_1500217927988.jpg","attachment_id":"727935"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/4264B0E300000578-4701154-Social_media_queen_In_a_previous_interview_with_The_Sun_she_reve-a-104_1500223459857-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/4264B0E300000578-4701154-Social_media_queen_In_a_previous_interview_with_The_Sun_she_reve-a-104_1500223459857.jpg","attachment_id":"727925"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/4264B0E500000578-4701154-New_chapter_Taz_modelled_himself_as_a_mentor_to_help_teach_his_A-a-103_1500223459837-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/4264B0E500000578-4701154-New_chapter_Taz_modelled_himself_as_a_mentor_to_help_teach_his_A-a-103_1500223459837.jpg","attachment_id":"727926"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/4264B25600000578-4701154-Former_flame_Demi_was_linked_to_US_rapper_and_ex_boyfriend_of_Ky-a-56_1500222956091-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/4264B25600000578-4701154-Former_flame_Demi_was_linked_to_US_rapper_and_ex_boyfriend_of_Ky-a-56_1500222956091.jpg","attachment_id":"727936"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/4264B28400000578-4701154-image-a-102_1500217914595-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/4264B28400000578-4701154-image-a-102_1500217914595.jpg","attachment_id":"727937"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/4265316200000578-4701154-image-m-114_1500218059023-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/4265316200000578-4701154-image-m-114_1500218059023.jpg","attachment_id":"727938"}]

1 komente në “FOTOT/ Demi Rose, me format bombastike, bën “xheloze” dhe motrat Kardashian”

  1. raul says:

    Mero kjo po ja vlen por ate plakarucen me kembe plake 90 vjecare karidashit mos mos na e nxir me ato bythe te shpifura….

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *