FOTOT/ Detajet e reja nga policia e Maqedonisë: Ahmetaj udhëtonte me 3 shtetas të tjerë kur ndodhi aksidenti, ja si u përmbys makina

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Ish-ministri Arben Ahmetaj u përfshi mbrëmjen e djeshme në një aksident në Maqedoni.

Shkak i aksidentit sipas burimeve të policisë ka qenë prania e madhe e lagështirës në rrugë.

Burime nga policia maqedonase ndërkohë bëjnë me dije se “në momentin e aksidentit, Arben Ahmetaj udhetonte bashkë me 3 shtetas të tjerë, të gjinisë  meshkuj, kur nga lagështira në rrugë ka ndodhur aksidenti”.

Ahmetaj, por dhe udhëtarët e tjerë që ndodheshin në makinë me të, kanë marrë lëndime të lehta, pavarësisht se makina e tyre është përmbysur.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/aksident-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/aksident-2.jpg","attachment_id":"727828"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/aksident-1-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/aksident-1-1.jpg","attachment_id":"727829"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/aksidenti-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/aksidenti-3.jpg","attachment_id":"727842"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/aksident-2-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/aksident-2-1.jpg","attachment_id":"727830"}]

26 komente në “FOTOT/ Detajet e reja nga policia e Maqedonisë: Ahmetaj udhëtonte me 3 shtetas të tjerë kur ndodhi aksidenti, ja si u përmbys makina”

 1. berti says:

  Uroj sherim sa me te shpejte kujtdo qofte te perfshire ne kete aksident , po ashtu edhe ish ministrit Ahmetaj.

  1. apapapa says:

   Me fal, aksidenti ndodhi nga lageshtia ne rruge? Me ke tallen keta? Shoferat bejne mijera km ne shi dhe nuk perplasen, cfare po flisni????

 2. ilir says:

  Sherim sa me te shpejt. Shyqyr zotit te gjithe jane shendosh e mire.

 3. alda says:

  respekte per ju te shkuara e te kaluara, sherim sa me te shpejt e me pergjegjesi te reja 🙂

 4. rona says:

  Te shkuara z.Ahmetaj, gjera qe ndodhin sidomos ne nje sezon si ky ku kushdo eshte ne levizje, te shkuara
  rendesi ka qe ska njeri te lenduar rende.

 5. Mondi says:

  Sherim te shpejt 🙂 ngjarje si kto nuk i urohen as hasmit.

  1. kevi says:

   mbi te gjitha eshte njeri e shume mire qe shpetoi me kaq, z.ahemtaj nuk eshte i pari qe perfshihet ne nje aksident rrugor ama te jepet ideja sikur po i jepet shume buj ketij lajmi qe duket sikur ka per qellim me shume ta demtoj….

  2. zami says:

   Sherim te shpejt z.Ahmetaj.

 6. Thanasi qe ta plasi says:

  E kujt ishte makina me te cilen udhetonte Ahmetaj?

  1. tani says:

   Sherim te shpejt te lenduarve! sa per ju injorantet mjaft me keto komentet fyese te organizuara po pa piken e logjikes, nje njeri normal nuk merret me analiza ordinere

  2. xen deledashi says:

   e Xenit te Saliut

  3. rea says:

   nuk ka rendsi kjo. rendsi ka qe te hidhet balt direkt se kte gje di tbejme me mir

 7. arrest shtepie says:

  te shkuara dhe me 1 makin te re dhe me te bukur. po tu desh nai lek kerkoja cunave qe punojn te dogana.😁

 8. vlora.vlora says:

  ketij i duket vetja si xhejms bond ,po pse mor qelbesire i forti parlamentit je qe te duket rruga vetem jotja ,,,,,,,koken henkshi

 9. Mira says:

  Ahmetaj si pordhac qe eshte ka parakaluar ne vize te panderprere… turp shyqyr qe ka patur makinen super te shtrenjte o Shqiperi me halle.

  1. Xen deledashi says:

   Ahmetaj mbase eshte pordhac, po ti Mira ku e pe qe parakaloi vizen ndarese ? Apo edhe ti, pirth se cfryhesh !

   1. Mira says:

    plasi syte te fotoja e pare, QORR. parakalim ne kthese, Sdo mend as sy me pa qe vizat jane te panderprera

 10. Beni says:

  Per opinionin publik eshte me interes te dije e kujt ishte makina, kush po e drejtonte ne momentin e aksidentit, perse kishte shkuar ahmetaj ne mk , cilet ishin ata qe e shoqeronin dhe sipas versionit zyrtar i kujt ishte faji paraprakisht. Ahmetaj eshte njeri publik per shume kohe minister finance.

  1. adi says:

   @ beni e kupton qe je duke fol kot ka organe kompetente per kete pune nuk mbeti ta gjykoni ju ,

 11. Lissus says:

  Oooo nuk ha mordja mut jooooo

 12. niku says:

  DIrekt te gatshem per tshajtur dhe per te mallkuar jemi. Po mir o ju njerz virtual qe komentoni ketu a nuk mendoni se dhe ai ka familje si ne? Se ka familje qe po pret? Apo varja ktyre se ky na e ka fajin qe jemi dembela ne dhe e kemi me kollaj te shajme sot ketu se sa te fillojme e te bejme ndonje pun e? A medet sa keq qe jemi. Nejse uroj sherim te shpejt z.Ahmetaj

  1. Meti says:

   haaaa familje thote… keta sa here zhyten ne m permendin familjen gjithe vitin nuk e shohin me sy

 13. arsela says:

  po sbom pak llafe si grat e kqija per cdo gje qe i ndodh politikanve squhemi qe jemi shqiptar. po ik o popull merruni me femijet tuaj e me familjet tuaja se nuk ju japin buk kto idiotlliqe qe shkruani ketu. pastaj mendojeni si per vete si do tju vinte nqs ju do benit aksident e te tjeret tju urojne vdekjen direkt?

 14. Sokol says:

  Nderroni gomat me shpesh o shqiptare truthare.

 15. artan says:

  Paralajmerim nga Zoti se kan vjedh shum.

 16. Dori says:

  Po shkonin per qejf andej nga bordellot??

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *