VIDEO/ Moment tronditës, gruaja tërhiqet zvarrë nga treni

Një grua ka pësuar dëmtime të rënda pasi është tërhequr zvarrë nga një tren.

Në video do të sikoni se si Natalia Garkovich, 43 vjeç nga Bjellorusia, gruaja që u aksidentua hipën në tren dhe në cast del përsëri.

Dhe në momentin që ajo del mbyllet dera dhe i kap rripin e çantës.

Ndërkohë treni filloi që të ecte duke tërhequr zvarrë 43 vjeçaren.

Edhe pas të bërtitura të kalimtarëve që ndodhin në metro treni nuk ndaloi.

Është dashur shtypja e frenave të emergjencës nga ana e pasagjerëve që ndodheshin në bord që treni të mund të ndalonte pasi drejtuesi i tij nuk e kishte vënë re gruan.

Ngjarja ndodhi në një metro në Romë të Italisë.

 

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *