VIDEO/ Moment dramatik, çiklisti përplaset nga makina

Kjo video tregon momentin dramatik kur një çiklist goditen nga një makinë në një rrugë në Otava, Kanada.

Në pamjet filmike do të shikoni se si çiklisti kalon në një kryqëzim teksa semafori kishte të ndezuar dritën e kuqe.

Çiklisti nuk ka arritur të frenojë në kohë dhe më pas përplaset nga makina.

Ndërkohë që ai rrëzohet në tokë biçikleta e tij “fluturon” disa metra në ajër.

Fatmirësisht ai nuk pësoi dëmtime të rënda.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *