Personazhi enigmatik i Patozit ironizon garën në PD: Kryetarin e gjetëm, tani na duhet ai që fiton zgjedhjet me partitë e tjera

Kundërshtari i kryetarit të ngrirë të Partisë Demokatike, Astrit Patozi ka vijuar ironinë me garën farsë që po zhvillohet brenda PD-së.

Përmes një statusi në facebook Patozi ka ironizuar edhe sot Bashën  duke risjellë edhe një herë në vëmëndje personazhin enigmatik  dhe batutën e tij për garën Basha -Selami.

Ja se çfarë shkruan Patozi

“Autori i batutës nuk pranon të identifikohet

Sot hënga drekë me autorin e batutës së djeshme. Jo për atë shkak, por se ashtu qëlloi dhe na u përputhen “agjendat”.

Përfitova nga rasti dhe e pyeta, nëse mund ta bëja publik emrin e tij, tani që rezultoi se gjetja ishte e sukseshme.

“Kam pasur kërkesa të pafundme nga anëtarë dhe figura të Partisë Demokratike, që janë kuriozë të dinë se kush ishte autori i batutës, i thashë unë.

Por ma preu shkurt: “Ore, të mos merren për të më gjetur mua ata, se nuk ka rëndësi fare, por të gjejnë njeriun që fiton garën me partitë e tjera, se ai është hall”.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “Personazhi enigmatik i Patozit ironizon garën në PD: Kryetarin e gjetëm, tani na duhet ai që fiton zgjedhjet me partitë e tjera”

  1. Dreksi says:

    Ca thu mor mero ca thu! Na dhive gazit! Hej mire keto dy dite qe kne ngelur dhe do na cani trapin me patosken por kur te dal rezultati me ca do merren keta?!! Nejse ai e ka qitharen e shkon poshte ballkonit te Sales! A pika ne byth ju shqipove qe gjasme beni politike dhe keni edhe humor pa le! Po si more ju perputh axhenda ketij dreke-ngrensit qr duket sic eshte katnar 100 karatsh! O pika pika!
    Hajd mos e ruaj mero se e di qe nuk e boton se e ke shok patosken! Hej mos thuaj qe ai dreksi tjeter je ti!!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *