Alvaro Morata mbërrin në Londër: I lumtur që do punoj me Conten

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Alvaro Morata tashmë ka mbërritur në Londër për të kryer testet mjekësore para nënshkrimit të kontratës me skuadrën e Chelseas.

Përforcimi i ri i “Bluve të Londrës”, në një prononcim të shkurtër për mediat u shpreh mjaft i lumtur që do të punojë me një trajner si Antonio Conte.

“Chelsea është klubi më i mirë. Unë jam shumë i lumtur që do të punoj me Conten”, ka deklaruar ish ylli i Real Madridit pas arritjes në Londër.

Chelsea i ka paguar kampionëve të Spanjës dhe Europës, një shifër prej 80 milionë eurosh për lojtarin e kombëtares së Spanjës.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *