Patozi mesazh demokratëve të Tiranës: Askënd për të humbur, gjithkënd për të fituar

Deputeti demokrat Astrit Patozi ka njoftuar të gjithë të djathtët për një takim që do të mbajë më 21 korrik në kryeqytet.

Përmes një mesazhi në faqen e tij në Facebook ai shkruan se s’kemi askënd për të humbur por gjithkënd për të fituar.

MESAZHI I PATOZIT

MË 21 KORRIK, ME DEMOKRATËT E TIRANËS
Më 21 korrik, ora 19:30, me demokratët e kryeqytetit.
Ju mirëpresim në sallën e Koncerteve të Akademisë së Arteve në Tiranë. Bashkimi dhe ringritja e Partisë Demokratike është misioni ynë. ASKËND PËR TË HUMBUR, GJITHËKËND PËR TË FITUAR.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *