FOTOT/ Bella Hadid mahnit fansat me bukurinë e saj

Modelja e famshme Bella Hadid ka mahnitur fansat teksa ecte rrugëve të New York-uk e veshur  me xhinse të shkurtra dhe një bluzë po ashtu shumë të shkurtër.

Bukuroshja amerikane dukej provokative dhe shumë e nxehtë teksa ecte me buzëqeshje në fytyrë.

Bella Hadid është një ndër modelet më të kërkuara për momentin në fushën e modës.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/bela2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/bela2.jpg","attachment_id":"730594"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/bela3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/bela3.jpg","attachment_id":"730595"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/bela4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/bela4.jpg","attachment_id":"730596"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/bela5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/bela5.jpg","attachment_id":"730597"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/bela6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/bela6.jpg","attachment_id":"730598"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/bela7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/bela7.jpg","attachment_id":"730599"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/bela8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/bela8.jpg","attachment_id":"730600"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/bela9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/bela9.jpg","attachment_id":"730601"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/bela9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/bela9.jpg","attachment_id":"730601"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/bela-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/bela.jpg","attachment_id":"730592"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/bela1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/bela1.jpg","attachment_id":"730593"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/bela11-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/bela11.jpg","attachment_id":"730602"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *