FOTOT/ Format e kësaj aktore 42-vjeçare do t’i kishin zili shumë femra

Gjatë ditëve të fundit ajo është parë teksa po shijon pushimet me bashkëshortin e saj në plazhin e Ibizas.

Eva Longoria në këto pushime tregoi se ka një fizik për t’u patur zili për moshën që mban mbi supe.

E veshur me bikini aktorja 42 vjeçare tregoi edhe njëher linajt e saj perfekte.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/eva-longoria2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/eva-longoria2.jpg","attachment_id":"730638"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/eva-longoria3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/eva-longoria3.jpg","attachment_id":"730639"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/eva-longoria4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/eva-longoria4.jpg","attachment_id":"730640"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/eva-longoria5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/eva-longoria5.jpg","attachment_id":"730641"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/eva-longoria6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/eva-longoria6.jpg","attachment_id":"730643"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/eva-longoria7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/eva-longoria7.jpg","attachment_id":"730644"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/eva-longoria8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/eva-longoria8.jpg","attachment_id":"730645"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/4285ED2700000578-4715286-image-a-1_15005692833851500633155-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/4285ED2700000578-4715286-image-a-1_15005692833851500633155.jpg","attachment_id":"730648"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/eva-longoria.00-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/eva-longoria.00.jpg","attachment_id":"730649"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/eva-longoria88-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/eva-longoria88.jpg","attachment_id":"730650"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/eva-longoria1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/eva-longoria1.jpg","attachment_id":"730637"}]

2 komente në “FOTOT/ Format e kësaj aktore 42-vjeçare do t’i kishin zili shumë femra”

  1. davidi says:

    TRUPper ibret ktu ga gra nga 50vjeç dhe jan 100 her me te mira se kjo ne trup kjo ka trup te bukur se esht EVA LONGORIA por po te ishte si gjith te tjerat asqe do ja vinte njeri veshin fare se nuk ka gje per te lavderuar.

  2. davidi says:

    TRUP per ibret ktu ka gra nga 50vjeç dhe jan 100 her me te mira se kjo ne trup , kjo ka trup te bukur se esht EVA LONGORIA por po te ishte si gjith te tjerat asqe do ja vinte njeri veshin fare se nuk ka gje per te lavderuar.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *