FOTOT/ Gara për kreun e PD. Votimi “ka nisur” që sot, anëtarët demokratë publikojnë fletët

Ditën e nesërme rreth 103 mijë anëtarë me të drejtë vote të Partisë Demokratike pritet të votojnë për kreun e kësaj force politike.

Për këtë post garojnë Lulzim Basha, i cili ndodhet i pari në fletën e votimit si dhe Eduard Selami që rënditet i dyti në fletën e votimit.

Por duket se disa nga anëtarët e PD-së kanë “votuar” që sot, pasi kanë treguar votën dhe fletën e votimit në rrjetet sociale.

“Nesër vota ime shkon per #LulzimBashen”- shkruan në ‘Facebook’ anëtari Evaris Pushta.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/1-1-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/1-1-1.jpg","attachment_id":"730851"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/2-5-197x350-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/2-5-197x350.jpg","attachment_id":"730852"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/20272180_321795568246286_1197725693_n-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/20272180_321795568246286_1197725693_n.jpg","attachment_id":"730853"}]

1 komente në “FOTOT/ Gara për kreun e PD. Votimi “ka nisur” që sot, anëtarët demokratë publikojnë fletët”

  1. z.Lul B. humbi zgjedhjet e Qershorit thellesisht dhe tani garon akoma per kryesine e PD,kjo eshte Demokraci alla Berishjane,kuptohet qe Luli fiton ndaj Edit ne ne ket garim fallcoooooooooooo………….. TURP……..!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *