FOTOT/ Shqiptarja Arlinda Hoti një “hot” i vertetë

Arlinda Hoti është shqiptarja nga Kosova që jeton në Suedi dhe së fundmi i ka mposhtur rrjetet sociale me fotot e saj.

Arlinda nuk ka fotografi që nuk ekspozon të pasmet.

Hoti poston fotografi të shumta provokuese në Instagram.

Duket se e reja shqiptare është ndër ato “pretendente” që sfidon hapur Kim Kardashianin.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/shqiptarja1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/shqiptarja1.jpg","attachment_id":"730711"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/shqiptarja2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/shqiptarja2.jpg","attachment_id":"730712"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/shqiptarja4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/shqiptarja4.jpg","attachment_id":"730714"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/shqiptarja3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/shqiptarja3.jpg","attachment_id":"730713"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/Arlinda-Hoti-8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/Arlinda-Hoti-8.jpg","attachment_id":"730709"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/Arlinda-Hoti-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/Arlinda-Hoti-5.jpg","attachment_id":"730708"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/shqiptarja-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/shqiptarja.jpg","attachment_id":"730710"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *