Deputeti i PS ironizon: Bilanci i Nishanit, ushtar i bindur i Saliut, dhënia e dekoratave dhe heqja e mustaqeve. Gëzuar Baftjar!

Deputeti socialist Pjerin Ndreu e ka përshkruar me nota ironike deklaratën e Presidentit në largim Bujar Nishani, i cili ka renditur punët që ka bërë në mandatin e tij pesëvjeçar.

Deputeti i PS thotë se Nishani ka një bilanc pozitiv si ushtar i bindur i Saliut, në dhënien e dekoratave dhe heqjen e mustaqeve.

“Bilanc pozitiv si ushtar i bindur i Saliut, ne dhenien e dekoratave dhe heqjen e mustaqeve ! Ndersa per vendin nuk bere asgje ! Gezuar Baftjar….!”, shkruan deputeti Ndreu në një postim në rrjetin social.

REMOTE_ADDR:[]

6 komente në “Deputeti i PS ironizon: Bilanci i Nishanit, ushtar i bindur i Saliut, dhënia e dekoratave dhe heqja e mustaqeve. Gëzuar Baftjar!”

 1. Albi says:

  Ha ha ha bukur e ka thene

  1. Lugati says:

   or pjerin..ka je ka shko mer burre…mo mire 1000 nishani…sa ai qe votut ju…majeni men qe do e qani me lot kapterrin..se shtangisti ligjet per miratim ka per tju nxi jeten…dhe mas kater vjetesh do thoni prape ne kishim timonin..por pedalin e frenave e kishin te tjeret..ktu do jemi po nuk thate kshu…urime per presidenti e zgjedhur te ripjelljes

   1. ALpini says:

    Pjerin,
    mund dhe te ndodhe qe nje gjirokastrit te vihet nen urdher por arriti qe te behet President
    por ti qe e mban veten malesor a nuk je nen urdhera te nje ordineri si Edirama dhe jo vetem
    kaq por po perdoresh ne menyren me te ulet per qellimet e Edirames dhe as ne oborrin e
    Presidences nuk do kesh rastin te futesh.
    Sa per musteqet nuk te takon te flasesh pa folur me pare per ato te kryeministrit.
    Une per shembell nuk do pranoja te fshija karin me musteqet e kryetarit tend.

 2. Likja pa mustaqe says:

  gjynah qe do iki Nishani me/pa mustaqe,se do mbeten disa PD-iste pa dekoruar,por s’ka gje se do mesohemi me koketulen e leshelise dhe aftesite e tij prestigjatore para kamerave dhe me marifetet pas kamerave dhe lesheline e Monikes ne piedestal.Nishani mori vertet ca prona me dhe pa dokumenta,kurse ky eshte i babezitur,nuk i mjaftoi floriri,nuk i mjaftuan tenderat dhe ryshfetet me ze dhe figure,do gjithnje e me shume,nuk ngopet dhe sikur detin Adriatik t’i falin…Doni me per Like sheikun?

 3. Sulo says:

  Kur ai qe gjyko o Pjerini dhe shoket e Pjerinit neper komente……… vk

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *