Gara në PD/ Vjen reagimi i fortë i Patozit: Demokratët nuk pajtohen me këtë farsë, lëvizja jonë s’ndalet, ajo…

I përjashtuara nga Partia Demokratike dhe një nga kundërshtarët kryesor të Bashës, Astrit Patozi ka reaguar për zgjedhjet që po bën brenda PD-së.

Përmes një postimi në facebook Patozi shkruan se demokratët nuk pajtohen me farsën, pasi sipas tij vetëm gara e drejtë e shpëton partinë.

Postimi i Patozit

DEMOKRATËT NUK PAJTOHEN ME FARSËN. VETËM GARA E DREJTË E SHPËTON PARTINË DEMOKRATIKE

Mirënjohje për demokratët e Tiranës, që na u bashkuan dje në sallën e Akademisë së Arteve. Lëvizja jonë nuk ndalet. Ajo ka vetëm një qëllim: bashkimin dhe ringritjen e shpejtë të Partisë Demokratike.

ASKËND PËR TE HUMBUR, GJITHËKËND PËR TË FITUAR

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “Gara në PD/ Vjen reagimi i fortë i Patozit: Demokratët nuk pajtohen me këtë farsë, lëvizja jonë s’ndalet, ajo…”

  1. Aron says:

    Patoz, nuk i ha njeri këto. Ti je shërbëtor i Berishës dhe Bashës, zotëri. Pse nuk u regjistrove si kandidat? Apo kishe frikë se do i hiqje Bashës vota dhe mund të fitonte Selami? Ç’qe gjithë ajo thirrje jote për Selamin, që të ikte nga kishte ardhur? Antiamerikanizmi yt i shfaqur edhe në kohën e ‘çadrës’ mos kujto se nuk lë gjurmë atje ku mbahen shënime për çdo qëndrim të politikanëve tanë. Ti je shërbëtor zotëri, nuk të bënë deputet se duhet të kesh qënë spiun i sigurimit të shtetit dhe pikërisht nga ky fakt Berisha të përdor si qën rrugësh. Po si ty janë edhe Ruli, Bode, Imami, Mustafaj, e plot të tjerë, hajdut ordiner të fondeve publike. Krahasohet bytha juaj me Eduard Selamin!!!!!!…..

  2. Aron says:

    Po çfarë logjike është kjo, pse nuk i botoni komentet?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *