Trajneri Mlladen Milinkoviç rinovon me Luftëtarin

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Trajneri Mlladen Milinkoviç do të jetë edhe për sezonin e ardhshëm pjesë e skuadrës së Luftëtarit që e drejtoi dhe sezonin që lam pas.

Tekniku serb i cili u përfol se do të largohej nga klubi gjirokastrit, ka vendosur që të rinovojë kontratën me bluzinjtë.

Lajmin e ka konfirmuar vetë zëdhënsi për shtyp i klubit të Luftëtarit, Rigels Malile, përmes një komunikimi për mediat.

Emri i Mlladen Milinkoviç qarkulloi disa javë më parë, se mund të bëhej pjesë e Partizanit por që nuk u arrit asnjë marrveshje.

Në sezonin e shkuar Milinkoviç pati rezultate të sukseshme me Luftëtarin duke e renditur këtë skaudër në vendin e katërt në tabelën e renditjes

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *