VIDEO/ Rama: Ju uroj një ditë të mbarë me këto pamje mahnitëse nga Qeparoi dhe Borshi

Kryeministri Edi Rama, ka zgjedhur që këtë mengjes të shtune që t’i urojë që të gjithë shqiptarëve  “mëngjesi” me disa pamje nga  Qeparoi dhe Borshi.

“Mirëmëngjesi  dhe ju uroj një ditë të mbarë me këto pamje mahnitëse nga Qeparoi dhe Borshi”, shkruan Rama në llogarinë e tij në facebook.

Këtë postim Rama ka zgjedhur që t’a shoqërojë me një video, në të cilën shfaqen disa nga pamjet më të bukura të bregdetit në jug të Shqipërisë.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “VIDEO/ Rama: Ju uroj një ditë të mbarë me këto pamje mahnitëse nga Qeparoi dhe Borshi”

  1. a.f. says:

    “Fjale (pamje) te bukura dhe gurin ne traste..”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *