FOTOT/ Emily Ratajkowski seksi me bikini

Ajo është e njohur për paraqitjen dhe format e saj perfekte trupore.

Dhe Emily Ratajkowski nuk ngurroi të tregonte format e saj të shtunën teksa freskohej në plazh.

E veshur me bikini të bardha modelja dukej mjaft seksi.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/emily2-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/emily2-4.jpg","attachment_id":"731761"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/emily-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/emily-5.jpg","attachment_id":"731759"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/download-1-1-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/download-1-1-1.jpg","attachment_id":"731758"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/emily1-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/emily1-3.jpg","attachment_id":"731760"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/1-49-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/1-49.jpg","attachment_id":"731752"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/3-1-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/3-1-1.jpg","attachment_id":"731753"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/4276C4D000000578-0-image-a-69_1500414406993-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/4276C4D000000578-0-image-a-69_1500414406993-1.jpg","attachment_id":"731754"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/42775DA500000578-4708808-image-a-89_1500416326132-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/42775DA500000578-4708808-image-a-89_1500416326132-1.jpg","attachment_id":"731755"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/42775E5100000578-4708808-image-a-88_1500416322427-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/42775E5100000578-4708808-image-a-88_1500416322427-1.jpg","attachment_id":"731756"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/1458202710_rata-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/1458202710_rata.jpg","attachment_id":"731757"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *