Selami pranon humbjen: Telefonova dhe urova Bashën për fitoren

Kandidati për kreun e Partisë Demokratike Eduart Selami pranoi rezultatin e zgjedhjeve ku fitues rezultoi Basha edhe pasi pati parregullsi siç tha Selami.

Përmes një deklarate për median Selami tha se pavarësisht nga rezultati ai do të kontribojë për ringritjen e Partisë Demokratike.

Më lejoni të falënderoj të gjithë ta që votuan në këto zgjedhje, që përkrahën vizionin tim si dhe ata që u morën me zgjedhjet.

Kjo është demokracia dhe ka një votim.

E kam telefonuar zotin Basha sot dhe i urove fitoren.

Jam gati për bashkëpunim.

Duhet të bashkohemi për një opozitë të fortë.

 Unë e kam thënë edhe më parë që gara ishte e pabarabartë, por do vijoj kontributin tim në PD”- tha Selami.

REMOTE_ADDR:[]

6 komente në “Selami pranon humbjen: Telefonova dhe urova Bashën për fitoren”

 1. Durrsak I hershem says:

  Paske qene fare trap or mik. Ste kane ngele me koqe. Nuk paske kuptuar gje nga mentaliteti shqiptar pamvaresisht se ke tru demokrati.
  Veshtire se do funksjonoje menyra jote .

 2. vali says:

  Fluske sapuni!
  Te neperkemben qe kurre te mos ngresh koken!
  Pa shtylle kurrizore!
  Pa dinjitet!
  Pa personalitet!
  Pa fytyre!
  Te poshteruan , or brumbull!
  …Dhe tani ha buke e lesho lopet ne kullote…..
  hahahahahahahahahah
  …..nga Amerika erdhi ky ??????

 3. TR says:

  KY DUHET TE JEPTE DORHEQJE PAS HUMJES SE TIJ DHE JO TE NA THOTE PERRALLA .

 4. niki says:

  Nje njeri normal (ne vendin e zotit Selami ) gjeja e pare qe dote bente do te ishte :mos te merrte pjese ne zhjedhjet farse,por meqe ate nuk e beri pas zgjedhjeve duhet te replikonte ashper.Kjo do te thote, qe nuk e meritonte ta drejtonte partine e tij Per mendimin tim eshte i pa afte.Ndersa Basha po shkon drejt shkatarrimit.

 5. Gimi prej Tirone says:

  A nuk e keni kuptuar qe Sela ishte nje JOLLY ne dore te Berishes sa per te justifikuar fitoren e njeriut te familjes ?
  P.D ka vdekur.
  Beni gati çadren .

 6. shqip says:

  Bravo Selami . Tani qe e pranove humbjen , tani qe e urove per ” fitoren” , tani qe e kuptove qe vota ishte si ne RP Korese , merr nje dege palme e beji fresk . Nuk e di , Po ju o jeni te gjithe debile , ose jeni aktore te tragji-komedise ” KATOVICA”. Merr dhe ate pa shtylle kurrizore , Patozin , Merr dhe Imamin , Bregun , Zhelefinen , dhe Arsen Lupen Ruli- Bode , e shkojini per vizite Lyl gerrhimes . Paskeni qene njerez perverse . Si mund te rrije njeriu ne nje felliqesire si shqupi , e te thote do ndihmoj ne ringritjen e pd-s.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *