VIDEO-SKANDALI për zgjedhjet në PD/ Patozi i përgjigjet Bashës, nxjerr videot: Si u votua nga dy-tre herë në Vlorë

Astrit Patozi ka publikuar sot dy video ku tregon se dy persona kane votuar njeri 3 here dhe tjetri dy here ne zgjedhjet per kryetarin e PD nje dite me pare. Videot jane filmuar ne Vlore.

Ai nuk ka preferuar te replikoje me kreun e “shkrire” Basha, por ne pergjigje te deklaratave te tij, te faktoje me ze dhe figure se si jane vjedhur votat per te rizgjedhur ne krye liderin humbes te PD.


 

REMOTE_ADDR:[]

11 komente në “VIDEO-SKANDALI për zgjedhjet në PD/ Patozi i përgjigjet Bashës, nxjerr videot: Si u votua nga dy-tre herë në Vlorë”

 1. Arber Iliri says:

  Hahahaha, profesioniste ne votim shumefish, jane mesuar qe nga vitet 90 hahaha, s’ka gje ju eshte bere ves dhe ushtrojne te drejten e votes. hahahaha.Urime Lul o kryetar disa heresh dhe humbes shume heresh.Pika e zeze, dun me marr dhe pushtetin me marr rroga disa heresh.hahaha
  Keta te lene gjithe popullin pa breke hahaha.Duhet shkri PD se kane mbet gjithe hajdutet, policia nuk ka nevoje te beje kerkime merr listat e PD dhe beji kontigjent per vjedhje.hahaha

  1. Patoku says:

   Tit katunar patoku prej kavajet tani e kuptoi se pedeja asht parti hajnash dhe se ket punen e vjedhjes e kane per zemer ? Tit katunar patozi gezohej dikur me rezultatet e larta te pedese. Tani shkoni per lesh dhe bahuni lesh e li me nja dhjete parti. Mos harroni ta dorzoni edhe at seline se edhe at e keni vjedh dhe nuk e meritoni ma se do jeni shume te vegjel

 2. J says:

  SE MOS NGATRROHENI DHE THONI SE I KA VJEDH RAMA.
  PYETE SE CKA THOTE MALOKU DIXHITAL.

 3. Albani says:

  O Pataz & Co,kete punen e votimit, disa here te nje personi,Pd-ja e ka ne ADN-en e vet,dhe mos bej se ke thene ndonje gje te re.Tek partia juaj,historikisht ky veprim nderohej,sidomos ne zgjedhjet parlamentare,dhe ishte dhe eshte detyre e gjithe anetareve.Keshtu, o Patoz,je kujtu vone,shume vone.Duhet te kishe nderhyre me kohe,apo kishe dhe ke frike nga maloku.Atij shkoj dhe bej pordhe ti,jo ketj legenit te deklaruar Lulzim.

 4. Meta ik says:

  Po pse kjo parti do bej opozite per te mbrojtur ekulibrin e demokracise ne Shqiperi? Kjo eshte parti talebanesh.

 5. ABC says:

  Nje 20 vjet akoma ne opozite.

 6. cim says:

  hahahahahahhahahahahahahahha…i kan vjedh leket e hashashit 🙂

 7. Timi says:

  Dikur Rama bënte thirrje të hapen kutitë dhe këta qeshnin. Tash nuk kanë më pushtet të vjedhin përveç shtëpisë së tyre. Luftë brenda llojit. Edhe pse Patozi ka drejtë askujt nuk i bëhet vonë. Deri dje ishte vetë mes derrave.

 8. shkodrani demokrat says:

  Akoma me Kavajsin qe vetem per nje gje jane shquar BYTHQIRJE….

 9. Niko Shpiragu says:

  Po te ishe deputet sot ti Astrit nuk do te ndiheshe per kete lloj votimi te PD. Antaret e PD keshtu kane bere dhe ti thua jam krenar qe jam ne ate parti naziste. Kjo eshte se ti vet je nje nazist i pandreqshem. Ata jo vetem qe kane votuar sa here te donin, por kane nderruar kutite e votimit komplet ne te gjitha votimet, kurse ti tani e paske zbuluar. Te te vij turp qe je antar i asaj partie halabakesh dhe hajdutesh. Atje militojne gjithe te burgosurit hajdut, kriminel, alabak, sherrxhinj etj ashtu sic je edhe ti , Basha, Berisha,etc. Nuk mund te kete me ofendim per nje njeri normal se sa te jete ne nje parti si ajo jotja. Po e perseris: eshte ofendim te jesh antar i PD. Kur doli ne skene PD, shume nga njerezit donin te bashkoheshin me te, por kur pame bandat naziste qe digjnin dhe shkaterronin, kur pame ish te burgosurit hajdut dhe kriminel, kur palaco te tipit Pashko dhe Hajdari therrisnin per djegje dhe shkaterrim dhe pas tyre turmat naziste shkaterronin pasurine, kur pame kriminelet e tipit tend me shoke qe vidhnin dhe falsifikonin fletet e votimit, ndaluam dhe pritem. Kur PD -istat veshen uniformat naziste te HImlerit ne e kuptuam qe vendin po e merrnin funderrinat e njerezimit. Ju, pasi vodhet votat e popullit, vodhet pasurine e tij te vene me djerse dhe mundim, vodhet kulturen e tij , vodhet historine e tij dhe e ndryshuat, hoqet te gjithe njerezit e ndershem punetor dhe intelektual nga puna dhe ia dorezuat shtetin dhe institucionet e tij alabakeve dhe krimineleve ordinere. Ju rrihnit dhe terhiqnit zvarre opoziten, ju keni vrare kundershtaret tuaj sa here keni dashur, ju perdoret policine, prokurorine dhe gjykatat kunder opozites dhe njerezve te ndershem. Ju keni vrare ne bulevard njerez te opzites, ndersa ajo u lejon ju te ngrini cadra e te beni shkaterrime me kazma e sopata si te doni ju, dhe ju prap therrisni se ju jeni demokracia. Keni bere e c’nuk keni bere. Duhen libra te tere per te shkruar e pershkruar veprimtarine tuaj naziste, por une s’kam kohe e s;kam ndermend te merrem me ju. Cdo njeri e dinte qe PD kurre nuk mund te fitoj se ne menyre llogjike mbeturinat e kombit nuk mund te jene me shume se 15-20%. Ju e dinit kete shume mire dhe beni fajtor vetem nje kriminel si Basha qe s’fitoi zgjedhjet duke e ditur qe edhe cdo kriminel tjeter sic jeni ju te gjithe do te kishte arritur ate rezultat. Po ne te vertete ju e fajesoni Bashen se ai nuk mundi ti vidhte ose manipulonte votimet kete here. Ky eshte problemi i Bashes se s’arriti te vidhte zgjedhjet dhe ky eshte problemi yt, Xhozit, Mustafajt e hordhise tuaj anti Basha. Perse nuk arritet ju ne 2013 te fitonit kur ishit ne pushtet dhe kishit edhe arren edhe gurin, po kerkoni tani nga Basha qe t” i vidhte votimet. Saliu, per hir te se vertetes, e di shume mire qe Pd nuk mund te fitoj me shume se 15-20% pa vjedhur dhe manipuluar, prandaj dhe eshte me i kursyer ne kritika ndaj Bashes dhe e ka marre ne mbrojtje. Kjo eshte nje mbrojtje alla vagabondesh politik, dhe brenda ketij lloji ai ka te drejte se u njeh juve te gjitheve qe jeni hajdut e vrases se u ka provuar dhe perdorur ne funksione te tilla sa here i eshte dashur. Por ne te tjeret nuk ka ndodhur asgje jonormale ne klanin tuaj me emrin PD mbasi ajo ka kryer ritualin e radhes. Populli nuk pret ndonje gje te hajrit nga horrat te cilet kane te njejtin turi e ves.

 10. Ciku says:

  Hahahahaha. Te pakten te kishin nderruar bluzen!!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *