Fazliç cilëson mikun e tij të rizgjedhur në krye të PD ‘të vonuar mendërisht’: Basha arriti të fitojë me stil koreano-verior, RIP PD-së

Një prej biznesmenëve më të afërt të ish kryeministrit Sali Berisha, Damir Fazliç ka surprizuar me një postim të bërë në profilin e tij në ‘Twitter’, pas rikonfirmimit të Lulzim Bashës në krye të Partisë Demokratike.

Ai e ka krahasuar Lulzim Bashen me nje personazh qe njihet si i semure mendor.

“Forest Gump (personazh i vonuar mendërisht) arriti të fitojë, me stil koreano-verior.

U prehsh në paqe partia më e madhe në historinë e Shqipërisë”, shkruan Fazliç.

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “Fazliç cilëson mikun e tij të rizgjedhur në krye të PD ‘të vonuar mendërisht’: Basha arriti të fitojë me stil koreano-verior, RIP PD-së”

  1. Reli says:

    O Tema, sikur ja nxirrnit mik?!

  2. Tani says:

    Gjoja eshte kunder Lulit. Luli ju ka sherbyer dhe ju sherben me devotshmeri. Lojra serbo-sllave.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *