Zhvishen gazetaret e sportit, njëra më seksi se tjetra

Sezoni futbollistik ka mbaruar dhe bashkë me to edhe emisionet sportive.

Dhe moderoret e këtyre emisioneve sportive kanë hequr rrobat dhe janë shfaqur me bibini në plazh.

Po flasim për Marina Vjollcën, Ilda Bejlerin dhe Eva Muratin.

Ato janë tre ndër moderatorët më të bukura dhe më seksi shqiptare.

Bukuroshet e ekranit prej disa javësh kanë nisur pushimet, dhe në profilet respektive të Instagramit, mund të gjejmë mjaft foto provokuese ku vajzat na tregojnë asetet e tyre.

Më poshtë do të shikoni fotografitë e postuara nga vetë bukuroshet e ekranit ku duken mjaft seksi.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/eva-murati-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/eva-murati.png","attachment_id":"732611"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/eva-murati-3-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/eva-murati-3.png","attachment_id":"732612"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/ilda-bejleri-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/ilda-bejleri.png","attachment_id":"732614"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/ilda-bejleri-2-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/ilda-bejleri-2.png","attachment_id":"732615"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/ilda-bejleri-3png-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/ilda-bejleri-3png.jpg","attachment_id":"732616"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/ilda-bejleri-4png-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/ilda-bejleri-4png.jpg","attachment_id":"732617"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/ilda-bejleri-23png-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/ilda-bejleri-23png.jpg","attachment_id":"732618"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/marina-vjollca-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/marina-vjollca.png","attachment_id":"732619"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/marina-vjollca-4-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/marina-vjollca-4.png","attachment_id":"732620"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *