Bajerni i Mynihut fiton miqësoren kundër Chelsea

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Bayern i Mynihut ka fituar ndeshjen miqësore kundër skuadrës së Chelseas.

Kampionët e Bundesligë, fituan ndaj londinezëve, me rezultatin 3-2 sfidë e cila u luajt në Singapor.

Golat për Bayernin e Mynihut i kanë shënuar, Rafinha dhe Thomas Mueller që shënoi një dygolësh.

Kurse, golat për skuadrën e drejtuar nga, Antonio Conte, u shënuan nga Marcos Alonso dhe Michy Batshuayi.

Në këtë takim për Chelsean ka debutuar përforcimi i ardhur nga Real Madridi, Alvaro Morata.

Sulmuesi Spanjoll është aktivizuar në minutën e 63-të, por nuk ka arritur të shënoj golin e parë në fanellën e londinezëve.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *