Dita e parë e punës si President, Meta takim me ministrin e Jashtëm maqedonas

Ilir Meta u betua dje si Presidenti i dhjetë i Republikës së Shqipërisë, ndërsa sot nis menjëherë punën.

Mësohet se takimin e parë si President ai do ta ketë me Ministrin e Punëve të Jashtme të Maqedonis,ë i cili zhvillon sot një vizitë zyrtare në Shqipëri.

Presidenca njofton se takimi mes të dyve është parashikaur të zhvillohet në orën 12:15.

Njoftimi zyrtar i Presidences:

Ju njoftojme se sot dt. 25 korrik 2017, ora 12:15 Presidenti i Republikes, Ilir Meta do te zhvilloje nje takim me Ministrin e Puneve te Jashtme te Republikes se Maqedonise, Nikola Dimitrov. (vendi: Presidence)

Ju ftojme te ndiqni dhe pasqyroni kete takim.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “Dita e parë e punës si President, Meta takim me ministrin e Jashtëm maqedonas”

  1. Korcari1 says:

    Buthq.. president,palo burre,hajdut me cizme ,vafsh ne hale te gomereve o pis burre!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *