FOTOT/ E veshur me të kuqe, Rihanna ekspozon gjoksin

Ajo është e njohur për stilin e saj të veçantë dhe zgjedhjen e veshjeve në tapetin e kuq dhe në ngjarje të mëdha.

Por Rihanna ishte mbretëresha e natës teksa arriti në Londër në premierën e  Valerian And The City Of A Thousand Planets, të hënën mbrëma.

29 vjeçarja mori gjithë vëmendjen teksa zbriti nga vetura, e veshur me një fustan të kuq të gjatë, me një dekolte të hapur.

Ylli dukej e mahnitshme dhe bëri që të gjithë të kthenin kokën për ta shikuar,dhe sigurisht vëmëndjen e rrëmbeu gjoksi i saj.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/42A6325100000578-4725836-Ruby_red_Upping_the_ante_she_worked_her_glossy_locks_into_a_slic-a-112_1500919460679-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/42A6325100000578-4725836-Ruby_red_Upping_the_ante_she_worked_her_glossy_locks_into_a_slic-a-112_1500919460679.jpg","attachment_id":"733331"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/rihana6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/rihana6.jpg","attachment_id":"733338"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/42A6360200000578-4725836-All_smiles_The_beauty_teamed_her_look_with_a_complementing_red_l-a-54_1500945094690-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/42A6360200000578-4725836-All_smiles_The_beauty_teamed_her_look_with_a_complementing_red_l-a-54_1500945094690.jpg","attachment_id":"733332"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/rihana-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/rihana.jpg","attachment_id":"733333"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/rihana2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/rihana2.jpg","attachment_id":"733334"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/rihana3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/rihana3.jpg","attachment_id":"733335"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/rihana4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/rihana4.jpg","attachment_id":"733336"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/rihana5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/rihana5.jpg","attachment_id":"733337"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/rihana7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/rihana7.jpg","attachment_id":"733339"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/rihana8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/rihana8.jpg","attachment_id":"733340"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/rihana9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/rihana9.jpg","attachment_id":"733341"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/rihana10-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/rihana10.jpg","attachment_id":"733342"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *