Kukan uron Bashën për fitoren: Shpresoj që lidershipi juaj të kontribuojë në të ardhmen, pres bashkëpunim

Eurodeputeti Eduard Kukan ka uruar kryetarin e opozitës Lulzim Bashën për rizgjedhjen e këtij të fundit si  kryetar i Partisë Demokratike.

Përmes një postimi në “Twitter”, Eduard Kukan i shpreh urime Luzlim Bashës dhe thotë se pret bashkëpunim në muajt në vijim.

“Urime për rizgjedhjen si lider i PD. Shpresoj që lidershipi juaj të kontribuojë në të ardhmen. Pres bashkëpunim në muajt në vijim”- ka shkruar Kukan.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/kukan-150x74.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/kukan.jpg","attachment_id":"733272"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *