Rezultati zhgënjyes i 25 qershorit, jep dorëheqjen një tjetër kryetar partie…!

Bilal Kola, themelues dhe drejtues i Aleancës Popullore për Drejtësi, ka njoftuar dorëheqjen e parevokueshme nga drejtimi i APD.

Permes nje statusi ne rrjetet sociale ai thote se vendimi ka ardhur pas nje reflektimi te thelle mbi rezultatin e zgjedhjeve te 25 Qershorit.

Reagimi ne rrjetin social: 

Te dashur Miq!

Pas 1 reflektimi te thelle mbi rezultatin e zgjedhjeve te 25 Qershorit kam vendosur te jap doreheqjen e parevokueshme nga drejtimi i APD!

Ne publikimin zyrtar te KQZ, pas kryerjes se procesit te ri-numerimit te disa kutive ne Qarkun Tirane, rezultoi qe APD ishte subjekti i trete me i demtuar nga vjedhja e votave…, por ky fakt nuk mund te zhbeje rezultatin tejet te dobet si dhe pergjegjesine personale qe une ndjej per kete rezultat!

Deshiroj te falenderoj perzemersisht gjithe votuesit e APD per besimin e dhene.

Deshiroj te falenderoj perzemersisht dhe tu shpreh mirenjohjen e thelle gjithe kontributoreve ne APD per kurajon civile, punen e palodhur, impenjimin me mish e me shpirt per jetesimin e kauzave te larta APD.

Deshiroj ti siguroj te gjithe kontributoret dhe votuesit e APD se tek une personalisht do kene gjithmone 1 mik dhe bashkeudhetar ne arritjen objektivave te perbashketa dhe jetesimin e kauzave te larta.

Jeta vazhdon, synimet vazhdojne, objektivat nuk ndryshojne!

Me mirenjohje te thelle, Juaji Bilal Kola

REMOTE_ADDR:[]

5 komente në “Rezultati zhgënjyes i 25 qershorit, jep dorëheqjen një tjetër kryetar partie…!”

 1. Mihali says:

  A more me shume se 1(voten tende) z.Bilal ?

 2. tralala zura nje gale says:

  Ky Bilelal Kola eshte nipi i atij Bilelal Koles qe ishte “luftetar” legalist ne Luften e Dyte Boterore,por qe nuk hodhi asnje pushke kunder fashizmit! 😛

 3. Tërfoni pe myzeqeje says:

  Mos, bre Bilal, ç’na bane kshu, hej burrë i dheut! Na i preve tana shpresat për t’ardhmen e ktij trulli, or taj. Tash ksaj i thonë me jetue kot mor vllau jem. Ç’na bane Bilal, ç’na bane!

 4. fieraku NGA ferrasi says:

  Po’ Ca kryetRi je ti o Bilal
  Rri aty ku te la butto edi Rama
  Boll na bere per te vjelle.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *