‘Shpërthen’ Mustafaj: Basha me Eminin e kutinë e tij të zezë do bashkojë PD-në? Gjanës nuk i duket as skuqja…!

Pas deklaratës së Jemin Gjanës kreut të departamentit për vlerësimin e kontributeve historike në PD që akuzonte Mustafajn, Patozin dhe Topallin për sjelljen e tyre brenda kësaj partie, reagon fort ish ministri i Jashtëm dhe themelues i PD.

Besnik Mustafaj pasi ironizon Bashën se me Eminin dhe kutinë e zezë të tij do bëjë strategjinë e bashkimit, ai thotë se Emini nuk mjafton për të zhdukur historinë e PD.

A e dini qe Emin Gjana eshte kryetar i departamentit per vleresimin e kontributeve historike, emeruar nga Basha?

Me Eminin dhe kutine e tij te zeze do e beje strategjine e bashkimit Basha.

Apo mendon se i mjafton Emini per ta asgjesuar historine e PD-se?

Emini si Emini, nuk i duket skuqja edhe kur thote per mua se nuk jam anetar i PD-se”, shkruan Mustafaj.

REMOTE_ADDR:[]

5 komente në “‘Shpërthen’ Mustafaj: Basha me Eminin e kutinë e tij të zezë do bashkojë PD-në? Gjanës nuk i duket as skuqja…!”

 1. Milo says:

  Je anetar apo jo. Genjen Gjana apo ti. Kaq duhet thene

 2. shkodrani demokrat says:

  Po besnik Mustafaj harron qe dikur (para viteve 1990)punonte si nendrejtor i institutit te Marksizem-leninizmit ku drejtoreshe ishte kriminelja Nexhmije Hoxha.ky u be demokrat e flest sot.Thjeshte u zemrua me bashen se unm i beri djalin e tije deputet e tani shan si femije i keq qe s’ju plotesua deshira.

 3. Emini prej Lume says:

  o besnik mos u merr me Eminin,o garip Ai.mban zinxhire ne qafe dhe ne dore.

 4. SHQIP says:

  Jeminit nuk i duken as thinjat se i lyen me boje hahahahaha

 5. Fatosi-kosove says:

  O shqiptar lereni lulin ta beje te veten,gezojuni qe me ne fund PD e mori shkaterrimin dhe do ta beje republiken e re me qender qadren,shteti me i vogel ne bote ku i kishte diku 120 veta dhe me me se shumti kriminel,e nese mustafaj,patozi,jozi,e disa te tjere e duan shqiperine ateher ikni nga aty,zgjidhni shqiperine apo PD-n me lulin e fazlliqin.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *