VIDEO/ Ministri në ikje i LSI-së jep 80 licenca, revoltohen shoferët

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Të gjitha linjat e autobusëve ndërqytetase në Shqipëri kanë protestuar këtë të martë kundër një vendimi të ministrisë së transportit për 80 licenca të reja.

Ata ngrejnë dyshime se vendimi është klientelist dhe abuziv.

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]

8 komente në “VIDEO/ Ministri në ikje i LSI-së jep 80 licenca, revoltohen shoferët”

 1. Zzzzzz says:

  ANULONI KETOA AFERA DHE PAditeni kete mut minister leshi……..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  1. palla says:

   Mos u cudisni, eshte minister i Ilir floririt, qe fatkeqesisht eu be edhe president i republikes. Ndaj ne shqiptaret mbetemi kombi me kundravers edhe per faktin qe hajdutin e bejme president. Edhe te mendojme e shpresojme se nuk jemi fatkeqesia e jetes tone.

 2. spartaku says:

  Futeni ne burg mutin LSI-s.Paska dhen lishenca sikur t’a kete pronen e babajt.

 3. Dhimiter says:

  Patriot

  Ku minister vetem pengesa ka sjelle.

  1. fredi says:

   Shikoni o popuull leshi nga koka se cfare ministri keni zgjedhur per tju drejtuar.ai duket nga koka se eshte per te drejtuar nje pende me qe

 4. Patriroti SHBA says:

  Ajo qe te ben pershtypje ne kater vite ne bashkeqeverisje te LSI me PD dhe kater vite me PS, degjon e shikon vetem pushtetar te kooruptuar te kesaj force politike, neper ministrira, ne dogna, tatime, e kudo ku kan ven kembe keta te LSI, jan shquar per flamurine koorupsjonit. Duke gjukuar mbi faktet dhe pasurit qe kan vene LSISTAT, duhet hetar dhe mbajtur qendrim ligjor . Ndryshe sven mend keta bastard/PP

 5. shqiptari says:

  Kush te padise ke ,ne kete vend te korruptuar e te dale fare?Populli duhet te marre frenat ne dore dhe te denigroje publikisht kudo ku gjendet i pranishem jo vetem ministri konkret por edhe cdo horr i administrates publike qe keqperdor taksat tona.Mos prisni nga prokuroria dhe gjykatat qe u sherbejne atyre,te bejne punen per te cilen paguhen.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *