FOTOT/ Të gjithë duan të martohen me këtë police braziliane

Ajo është një oficere patrullimi në Rio de Zhaneiro, por ka fituar një popullaritet të madh kohët e fundit pas postimit të fotove të saj me bikini.

Mari Ag punon si police në një nga vendet më të rrezikshme në botë, me 60 mijë vrasje në vit, por sigurisht që edhe ajo ka kohën e saj të lirë dhe me të mund të bëjë ç’të dojë.

30-vjeçarja postoi foto me bikini në rrjetet sociale dhe ndjekësit janë shtuar me shpejtësi, duke u bërë me mijëra të tillë, fal formave trupore seksi të oficeres së policisë.

Ndërsa tashmë kanë vërshuar edhe kërkesat e shumta për martesë, por Mari duket se nuk ka kohë për një gjë të tillë duke qenë e përkushtuar në punën e saj…!

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/braziliania1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/braziliania1.jpg","attachment_id":"733978"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/braziliania4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/braziliania4.jpg","attachment_id":"733980"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/braziliania5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/braziliania5.jpg","attachment_id":"733981"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/braziliania6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/braziliania6.jpg","attachment_id":"733982"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/braziliania7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/braziliania7.jpg","attachment_id":"733983"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/braziliania8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/braziliania8.jpg","attachment_id":"733984"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/braziliania9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/braziliania9.jpg","attachment_id":"733985"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/braziliania3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/braziliania3.jpg","attachment_id":"733979"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/braziliania-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/braziliania.jpg","attachment_id":"733977"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *