FOTOT/ Njihuni me “uraganin” e Instragramit

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Pak kohë më parë pushtoi faqet e para të “PlayBoy” dhe thotë se ndryshe nga shumë modele të tjera, ajo e adhuron që të zhvishet.

Bëhet fjalë për Stormi Mayan, 22-vjeçare venezueliane, që në Instagram prej pak javësh është një “stuhi e vërtetë”.

Ajo e përshkruan veten si një femër të mbushur me talente dhe veç pasionit që ka për fotografinë dhe modelingun, edhe aktron si përballë kameras, ashtu edhe në teatër.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/1501169896_stormi6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/1501169896_stormi6.jpg","attachment_id":"735549"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/1501169902_stormi7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/1501169902_stormi7.jpg","attachment_id":"735550"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/1501169909_stormi8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/1501169909_stormi8.jpg","attachment_id":"735551"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/1501169926_stormi9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/1501169926_stormi9.jpg","attachment_id":"735552"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/1501169931_stormi10-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/1501169931_stormi10.jpg","attachment_id":"735553"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/stromi-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/stromi.jpg","attachment_id":"735554"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/stromi1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/stromi1.jpg","attachment_id":"735555"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/stromi2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/stromi2.jpg","attachment_id":"735556"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/stromi4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/stromi4.jpg","attachment_id":"735557"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/stromi5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/stromi5.jpg","attachment_id":"735558"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/stromi6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/stromi6.jpg","attachment_id":"735559"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/stromi7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/stromi7.jpg","attachment_id":"735560"}]
        
        Loading...
        

1 komente në “FOTOT/ Njihuni me “uraganin” e Instragramit”

  1. Sokol says:

    Nuk ka ndonje gje te vecante pervec gjoksit me silicon

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *