VIDEO/ Denoncimi i DW: Çmime më të shtrenjta për pushuesit nga Kosova në plazhet shqiptare

Dikur për pushuesit nga Kosova kishte listë tjetër çmimesh në plazhet shqiptare, veçanërisht në Durrës. T

ani nuk operohet më me dy lista, por për kosovarët ka sërish çmime të tjera në disa shërbime.

Denoncimi vjen nga Deutsche Welle në një video të realizuar në plazhin e Durrësit.

Vetë pronarët e restoranteve dhe bareve që kanë privatizuar edhe ranishten, pranojnë se për pushuesit nga Kosova operojnë me çmime të tjera përsa u përket shezlongeve.

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “VIDEO/ Denoncimi i DW: Çmime më të shtrenjta për pushuesit nga Kosova në plazhet shqiptare”

  1. Edi says:

    Po pse nuk thon i sa ja fut cmimin “vllau” kosovar si do per nje pjate fasule dhe nje kanace..

  2. 424 says:

    MIRE IA BEJNE KETYRE PLEHRAVE ,,,EDHE UNE PO TE KISHA MUNDESI ASHTU DO VEPROJA,,,,JANE NJEREZ TE POSHTER ,,TE NDYRE,,TE PAPERSHTATSHEM TI SHERBESH,,,NUK E MERITOJNE,,,SERBI IA RREGULLONTE QEFIN KETYRE PLEHRAVE,,////

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *