VIDEO/ “Mirmëngjesi”, Rama: Ju uroj një ditë të mbarë me reportazhin për turizmin e Shqipërisë

Kryeministri Edi Rama në rubrikën e tij të mëngjesit ka zgjedhur që t’i urojë një ditë të mbarë  të gjithë shqiptarëve  me reportazhin për turizmin e Shqipërisë, transmetuar në edicionin e orës 20:00 në TV France2.

“MIRËMËNGJES  😀 dhe ju uroj një ditë të mbarë me këtë reportazh të bukur për turizmin e Shqipërisë, transmetuar në edicionin e orës 20:00 në TV France2 duke arritur edhe një rekord shikueshmërie prej 8 milionë qytetarësh francezë”- shkruan Rama.

Por si çdo postim i kryeministrit edhe ky është shoqëruar me replika pozitive dhe negative.

Një nga komentuesit i shkruan Ramës se Shqipëria është e bukur,  por politikanët i ka të flliqur.

MIRËMËNGJES 😀dhe ju uroj një ditë të mbarë me këtë reportazh të bukur për turizmin e Shqipërisë, transmetuar në edicionin e orës 20:00 në TV France2 duke arritur edhe një rekord shikueshmërie prej 8 milionë qytetarësh francezë 🌹http://www.francetvinfo.fr/economie/emploi/metiers/restauration-hotellerie-sports-loisirs/albanie-nouvelle-destination-bon-marche_2301183.html

Publié par Edi Rama sur jeudi 27 juillet 2017

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/komente3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/komente3.jpg","attachment_id":"735296"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/Capture-24-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/Capture-24.png","attachment_id":"735295"}]

1 komente në “VIDEO/ “Mirmëngjesi”, Rama: Ju uroj një ditë të mbarë me reportazhin për turizmin e Shqipërisë”

  1. Lugati says:

    o kryeminister..mu ke bo tellall petllash..o robo marun zgjedhjet..deshe timonin ta dhane shqiptaret…nize maqinen ene jepi se u bo vone…boll mete tu pellit

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *