Flori Mumajesi sëmuret rëndë, anullon koncertet

Këngëtari Flori Mumajesi duket se do t’i mungojë fansave të tij në koncerte për shkak se gjendja e tij shëndetësore nuk e lejon që të performojë.

Vetë këngëtari në një postim në Instagram ka njoftuar se të paktën për 6 javë nuk do të jetë në gjendje të dalë në skenë për fansat e tij.

Flori bën me dije se për shkak të dhimbjes në kraharor, duhet të bëjë një periudhë pauze për t’u rikuperuar.

“Nuk me pelqen ta dramatizoj me shume, eshte nje lendim i kockes brenda ne krahe qe duhet kaluar vetem dhe vetem me energji pozitive.Ju dua”, – shkruan Flori.

Postimi i plotë i këngëtarit në Instagram

“Nuk di a duhej ta beja kete postim apo jo, por e ndjej detyrim per ata njerez qe nuk kane mundur te me shohin ne koncert.

Kam dy dite qe luftoj me dhimbjen ne kraharor per te mos munguar , per te qene aty me ju deri ne minuten e fundit…

Por nuk ja dola dot dhe kjo eshte dhimbja me madhe ne te vertet…

Pas ketij lendimi rrezikoj ti anulloj te gjitha koncertet!

Doktoret me kane dhene nje afat nga 3 deri ne 6 jave per tu rikuperuar, por une shpresoj se do te behem mire me shpejt🙏

Shpresoj mos t’ju shqetesoj ky postim!

Nuk me pelqen ta dramatizoj me shume, eshte nje lendim i kockes brenda ne krahe qe duhet kaluar vetem dhe vetem me energji pozitive.Ju dua”, – shkruan Flori.

 

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “Flori Mumajesi sëmuret rëndë, anullon koncertet”

  1. Ani says:

    FLORI, vizitohu tek Gastro-Enterologu.!
    Mund ta kesh pasur nga stomaku shqetësimin.!
    Tê shkuara! 🤗🤗

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *