Flet gruaja që u filmua me dashnorin në shtrat: Turp të ketë burri im, jo unë

Pas videoskandalit në Koplik të publikuar në emisionin “Me zemër të hapur” në News24, ku një grua u kap në shtrat me të dashurin në prani të fëmijëve, vetë Lule Nacaj, protagonistja e videos, në një lidhje telefonike me News24, ka treguar versionin e saj të ngjarjes.

Sipas saj video është e montuar nga njerëzit e bashkëshortit të saj dhe është bërë për të hedhur baltë mbi të.

Lule Nacaj gjithashtu zbuloi se bashkëshorti i saj bën një jetë të dyfishtë pasi ka 4 vite që është i martuar në Amerikë.

E pyetur nga gazetarja Evis Ahmeti nëse fëmijët kanë qenë të pranishëm në dhomë gjatë kohës që ajo ishte me të dashurin, Lule ka mohuar një gjë të tillë.

“Kjo video është publikuar nga familjarët e tij, për të blerë burrin tim me lekë.  Fëmijët i kam rritur unë, burri im është i martuar në Amerikë. 

Video është modifikuar, është blerë me pare. Jam motër e 6 vëllezërve. Mos u mashtroni. Jam grua e dhunuar dhe e shtypur.

Fëmijët e mi janë terrorizuar.

Turp të ketë burri im. Fëmijët e mi kanë qenë në gjumë, nuk dinë asgjë se çfarë kanë bërë këta familjarë. 

Ai me më lënë mua në dorë të dhëndrit, të kunatave, e duke i mësuar fëmijët të thonë fjalët më të këqija për mua. Fëmijët nuk kanë qenë në krevat, nuk kanë qenë në të njëjtën dhomë me mua.

Fëmijët e mi nuk kanë parë gjë. Nuk i kam dhunuar unë fëmijët, por i kanë dhunuar ato familjarët,” rrëfeu Lulja.

REMOTE_ADDR:[]

16 komente në “Flet gruaja që u filmua me dashnorin në shtrat: Turp të ketë burri im, jo unë”

 1. dyl patllakja says:

  nai bone familiaret e koplikut..sikur me qene xhejms bond..tu modifiku video..si sherbim sekret…jajahajaajjaja

  1. 111 says:

   ik mi mo cer te duhet ky sport ty

 2. fieraku NGA ferrasi says:

  O mero
  Turp te kene te dy
  Kjo edhe me shume
  Qe e le veten te perdoret edhe nga gazekaret PASIe perdori ai katunari.
  Turp te kete edhe ai qe e la gruan me dy femije rrugeve.

 3. Dino says:

  Tipike maloke. Imoralitet, intriga dhe pabesi
  A nuk i ka keto cilesi edhe Sali berisha.

 4. luleshtrydhja says:

  Kjo eshte bere VIP tani. Del ne koferenca shtypi tani.
  Te hedhi kandidaturen per deputete te zones.
  Hahahahaaaa

 5. jo-genjeshtres says:

  Qe te te besoja do duhej te pakten qe fjaline e fundit ta kishe thene ndryshe:
  “Femijet nuk kishin si te shihnin gje perderisa kjo gje nuk ka ndodhur”

 6. Turi says:

  Ska lidhje maloke a fushore a jugore. Kjo buce sduhet te flase me fare se la name idiotia. Do mare dhe femijet mos ti shikoi me fare. Puuuu bucia

 7. Nardi says:

  Te gjitha keto lloje grash qe i hedhin fajin burrit jane kurva te ndyra,bucia po se ngriti bishtin zagari nuk ja fut dot brenda,asaj i ka ngrane vrima dhe ja hedhe fajin te tjereve,hajde buce hajde

 8. Bekimi says:

  Paturpësia është virtyt në sistemin e quajtur demokarci.

 9. Liri says:

  Uria per seks eshte e tmerrshme. S’ka duru dot burrnesha. Hajde gallate.

 10. Elio Gora says:

  Tregohuni njecike realiste more djema.Po holle holle i bie qe dhenderi eshte fajtori.Si more ta lesh gruan kater vjet pa prekur ne moshe te re dhe ta kerkosh fajin tek ajo.Sot i kane burrat ne krevat cdo nate dhe perseri tradhetojne.Me te drejte toshte dikush po ai mashkulli vete,vetem me dore e ka mbajtur ne amerike?Ju kujtohet ajo batuta:”Sotiiiiiiiiir mos i ler zjarret qe te digjen kot se do te digjet fshaaaaati”.

 11. j says:

  Bile kjo “zonja” duhet ti kërkojë dëmshpërblim burrit dhe familjes
  së tij për “dëme morale” në gjykatë.

  1. rruspija ripjelljes says:

   sheeeeeetttttt

 12. Maloku says:

  Dino moterqiri.. te kane qire motren dhe te kan pre ne bese.. Maloku nuk te pret ne bese po te qi motren ..
  Se ju te tjeret perveq malokeve jeni shume te beses lexo historine pastaj hajde e fol per maloket se u bete sikur ju te tjeret jeni te zgjuar te gjithe e te beses .. po ti dukesh qe nga shkrimi se nuk ke lexuar nje gje ne jeten tende veq e ke me te degjuar… ti mor koke palare qe lahesh njehere ne jave se nuk ke uj vjen ketu e ben moral ik mor injorant se si ti ka plot edhe prandaj nuk behet ai vend…

 13. spartaku says:

  Nuk ka ligj per keta burra,qe shkon ne amerike,le gruan ne mes te rruges,ose ne doren e te tjereve dhe martohet andej? Ai per mendimin tim duhet te penalizohet e te denohet me burg,pasi ka lene grua e femijet ne meshiren e fatit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *