Plas grushti në tragetin e linjës Bari-Durrës, punonjësi italian i sigurisë rreh dy shqiptarët

Trageti 'Norman Atlantic'Dy të rinj shqiptarë, me banim në Durrës, kanë depozituar padi në Policinë e qytetit bregdetar kundër një shtetasi italian, punonjës i sigurisë së tragetit të linjës Bari-Durrës.

Sipas tyre, konkretisht shtetasit me inicialet O.S e A.A, 22 e 25 vjeçarë, në datë 01.08.2017, në Bari, Itali, në ambientet e brendshme të linjës Bari-Durrës, janë rrahur nga një punonjës italian i security të tragetit.

Punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe identifikimin e punonjësit të security.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “Plas grushti në tragetin e linjës Bari-Durrës, punonjësi italian i sigurisë rreh dy shqiptarët”

  1. plepat dhe budallenjte behen te gjate says:

    Cja3paska bo paq pepinua

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *