Hakerat sulmojnë institucionin e rëndësishëm shqiptar

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Portali online i një institucioni të rëndësishëm shqiptar, ka rënë pre e hakerave që kanë ndërhyrë në të.

Drejtoria per Hetimin e Narkotikëve dhe Trafiqet, Sektori për hetimin e krimeve kompjuterike njofton se janë referuar materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë, pasi dyshohet se raportohet për një ndërhyrje në një faqe zyrtare të një institucioni, por nuk bëhet me dije se në adresë të kujt institucioni.

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *