Dy emigrantë shqiptarë tmerri i fëmijëve në Greqi, joshnin dhe përdhunonin të mitur

Dy shqiptarë janë arrestuar në Greqi, pasi akuzohen si pjese e një bande që merrej me joshjen dhe përdhunimin e fëmijëve të vegjël. Ata u arrestuan dje pasdite në Janinë.

Mediat greke raportojnë se dy shqiptaret e arrestuar, emrat e te cileve nuk behen te ditur jane te moshes 36 dhe 31 vjeç.

Ata tashme jane pjese e nje dosje me shume materiale qe i kompromenton per veprat e renda penale, te perdhunimit dhe joshjes se femijeve.

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “Dy emigrantë shqiptarë tmerri i fëmijëve në Greqi, joshnin dhe përdhunonin të mitur”

  1. Xori says:

    Po digjinin, shpirtin merrjani nese eshte e vertete. Por dyshoj shume kur lajmet dalin nga greket, se ka plot shqiptar qe e hane kot. Fundja banka ka qene e perbere nga Greke e Shqiptar. Shqiptaret vetem dy jane dhe ekta mund te kene luajtur rol dytesor.

  2. mik says:

    Mos i besoni grekeve, edhe kur ju japin dhurata. E bkush i beson ature ?! ( akoma nuk u rexhet me to, shqiptare torollake ).

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *