VIDEO/ Berisha sensibilizohet me emigrantët: Radhë ferri në Kapshticë. Ja pamjet që e nxjerrin zbuluar

Sali Berisha duket se i gjykon më drejt problemet kur është në opozitë.

Sot ai ka postuar një status në rrjetin social Facebook ku është sensibilizuar me rrallët e emigrantëve të cilët në këtë sezon kthehen në atdhe pranë familjarëve të tyre.

“Rradhe ferri ne Kapshtice! sbPrsh zoti Berisha shikoni se qfar vuajm ne keto dit te nxehta edhe Kete kemi mangut,” shkruan Berisha në Facebook.

Por duhet thënë se kronikat televizive të kohës e nxjerrin mjaft qesharak sensibilizimin e tij.

Gjatë tetë viteve të qeverisjes nën drejtimin e tij, ka pasur rrallë masive në pikat doganore dhe pavarsisht denoncimeve në media, ish-ligjvënësi i kohës nuk mundi ta zgjidhë këtë problem.

Më poshtë po përcjellim edhe disa video ilustruese nga kronikat e kohës:

REMOTE_ADDR:[]

4 komente në “VIDEO/ Berisha sensibilizohet me emigrantët: Radhë ferri në Kapshticë. Ja pamjet që e nxjerrin zbuluar”

 1. "NAIVI" says:

  Pse humbisni kohe , me nje relike qe ka degraduar teresisht ?!

 2. Jimi says:

  Mire te tera i kuptoj. Qe qoftelargu do te vazhdoje te mikloje sedren e vete me gjithe keto qe publikon, pasi po i duket vetja ende person i rendesishem! po keta qe ende i referohen ketij ishi i cili ne kohen e vete e nderiti, u ka mbetur ora akoma ne 2013-en, nuk e kuptojne keta qe i ikuri dhe i vdekuri jane nje!?

 3. jazek says:

  Nivel iulet gazetaresk .C,merreni me te.Atij i kane rene vlerat e aksioneve[politike] ne pikiate ,ju prape me te.Po qe se fillon vetingu,po,jam dakord.

 4. xhetani says:

  Mire.e.ke.more.jimi.po.kujt.i.thua.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *