RAPORTI/ Rama publikon draftin për Durrësin: Ja pasqyra e dëgjesave dhe çfarë kërkojnë qytetarët

Kryeministri Edi Rama ka publikuar raportin e dëgjesave për qarkun e Durrësit.

Ai ka ftuar të gjithë qytetarët nga qyteti bregdetar që të japin komentet e tyre mbi të për ta përmirësuar edhe më tej. 

RAPORTI JUAJ

Pasqyra zgjedhore dhe raporti i dëgjesave për Qarkun Durrës.

Miqtë e këtij rrjeti nga qarku i Durrësit, janë të lutur të bëjnë sugjerime apo ankesa që sipas tyre mund të mungojnë në këtë raport🇦🇱

Faleminderit

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/20638954_10155034026381523_8207810679558805256_n-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/20638954_10155034026381523_8207810679558805256_n.jpg","attachment_id":"743133"},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/20637825_10155034026386523_2673725888933998011_n-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/20637825_10155034026386523_2673725888933998011_n.jpg","attachment_id":"743128"},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/20637954_10155034026576523_856489785091626198_n-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/20637954_10155034026576523_856489785091626198_n.jpg","attachment_id":"743129"},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/20638217_10155034026371523_3430965208183759541_n-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/20638217_10155034026371523_3430965208183759541_n.jpg","attachment_id":"743130"},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/20664852_10155034026561523_2233360471108410455_n-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/20664852_10155034026561523_2233360471108410455_n-1.jpg","attachment_id":"743134"},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/20664852_10155034026561523_2233360471108410455_n-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/20664852_10155034026561523_2233360471108410455_n.jpg","attachment_id":"743135"},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/20638546_10155034026706523_5644027104733771833_n-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/20638546_10155034026706523_5644027104733771833_n.jpg","attachment_id":"743131"}]

3 komente në “RAPORTI/ Rama publikon draftin për Durrësin: Ja pasqyra e dëgjesave dhe çfarë kërkojnë qytetarët”

  1. jazek says:

    Me 3.6% rritje ekonomike do te shkojme ne Europe_Ndoshta_Atehere bjeri qe nga Stambolli ,sepse rruga e gjate te nxjerr me shkurt

  2. Asd says:

    Po z.Dako cfare tha per kanalizimet? A e di z. Rama qe durresi bie era mut gjate gjithe veres?

  3. a.f. says:

    Kush eshte kryetar bashkie ne Durres: Gjushi apo Edushi?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *