VIDEO/ I çmenduri shtyn gruan në rrugë, ajo shpëton për pak centimetra nga aksidenti fatal

Ky është momenti tronditës kur një grua shpëton për pak centimetra nga vdekja pasi shtyhet dhe bie në rrugë nga një person që kishte dalë për vrap.

Në momentin që rrëzohet në rrugë gruaja për pak sa nuk shtypet nga një autobus.

Ngjarja ndodhi në urën Putney në Londër.

Policia londineze ka publikuar pamjet nga vendngjarja për të bërë të mundur identifikimin e autorit që shtyu gruan e cila për pak sa nuk humbi jetën.

 

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *