VIDEO/ Super-grabitja e bankës në Prishtinë, publikohen pamjet: Ja se si hyjnë hajdutët e armatosur

Janë publikuar publikuar pamjet e grabitjes së një banke të nivelit të dytë në Prishtinë.

Nga video duken qartë disa persona të armatosur dhe të maskuar që kryejnë grabitjen.

Ndërkohë, në një reagim të sajin, banka e nivelit të dytë ka thënë se është grabitur kompania që transporton të ardhurat.

Për më tepeër ndiqni videon:

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “VIDEO/ Super-grabitja e bankës në Prishtinë, publikohen pamjet: Ja se si hyjnë hajdutët e armatosur”

  1. Baliu says:

    Ky eshte nje demonstrim i Kadri Teveqelit se mund ta “kalle” Kosoven nese nuk zgjedhet kryekurvendar i tu Kosovs*, sepse Kosova as nuk ka egzistuar e as nuk mund te egzistoj pa shpellar si ai. Fuqia e tije “destabilizuese” u pa kur u arrestua “kryekomandanti” i UQK-se, invalidi mendor 100% simbas mjekve zviceran, daja i prostidentit tu Kosovs* shokut Hashum Taqi, pra i “madhi” Azem Sulja. PyDyKu-cat heshten si minjet dhe vazhduan “real pulitiken” si te mos kish ndodhur gje.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *