59-vjeçarja i “klonon” adresën e Facebook-ut ‘shoqes’ 10 vjet më të re dhe shpërndan video intime. Ja si u zbulua

Policia ka nisur hetimet për një grua 59 vjeçe nga Tiranë, që pavarësisht moshës ka kërcënuar dhe i ka shpërndarë video intime një gruaje 10 vjet më të re.

 

 

Pas denoncimit të ‘viktimës’ seksioni për krimet kompjuterike në Drejtorinë e Policisë së Tiranës ka nisur hetimet nga të cilat ka rezultuar se 59-vjeçarja me inicialet A.Ç., banuese në Tiranë ka falsifikuar adresën e profilit të rrjetet social të një 49-vjeçareje dhe me anë të kësaj adrese, e kërcënon dhe i dërgon video intime personave të tjerë.

“Seksioni për krimet kompjuterike. Më datë 11.08.2017, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë, për shtetasen A.Ç, vjeç 59, banuese në Tiranë, pasi dyshohet se më anë të kompjuterit, ka falsifikuar adresën e shtetases B.Sh, vjeç 49, banuese në Tiranë, me anë të të cilave, e kërcënon dhe dërgon video intime, personave të tjerë”, njofton zyrtarisht policia.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “59-vjeçarja i “klonon” adresën e Facebook-ut ‘shoqes’ 10 vjet më të re dhe shpërndan video intime. Ja si u zbulua”

 1. allahile says:

  p-p-p-p-p qyqia !
  larg nga fb-ja .
  shqipcaret kan ne gjak vetem pislliqet
  prej te cilave edhe ushqehen ne ate shoqeri bordello
  ku lulezon vetem shkerdhatlliku e fara e djallit

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *