FOTOT/ Meta shkon me pushime, ja ku po merr rrezet e diellit Presidenti

Teksa temperaturat e larta kanë pushtuar vendin pothuajse që të gjithë politikanët kanë nisur pushimet.

Me pushime ka shkuar edhe presidenti i vendit Ilir Meta.

Edhe pse për Presidentin dhe Kryeministrin ka dy rezidenca qeveritare, një në Dhërmi dhe një në Vlorë, Meta nuk po pushon tek asnjëri nga këto dy vende.

Ai ka zgjedhur që këto ditë të nxhehta të marrë rrezet e diellit tek shtëpia e tij te Gjiri i Lalëzit.

Meta në foto shfaqet i relaksuar teksa qëndron i shtrirë në shezllon.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/meta-150x150.gif","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/meta.gif","attachment_id":"745472"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/meta1-150x150.gif","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/meta1.gif","attachment_id":"745473"}]
                 Loading...