FOTOT/ Meta shkon me pushime, ja ku po merr rrezet e diellit Presidenti

Teksa temperaturat e larta kanë pushtuar vendin pothuajse që të gjithë politikanët kanë nisur pushimet.

Me pushime ka shkuar edhe presidenti i vendit Ilir Meta.

Edhe pse për Presidentin dhe Kryeministrin ka dy rezidenca qeveritare, një në Dhërmi dhe një në Vlorë, Meta nuk po pushon tek asnjëri nga këto dy vende.

Ai ka zgjedhur që këto ditë të nxhehta të marrë rrezet e diellit tek shtëpia e tij te Gjiri i Lalëzit.

Meta në foto shfaqet i relaksuar teksa qëndron i shtrirë në shezllon.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/meta-150x150.gif","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/meta.gif","attachment_id":"745472"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/meta1-150x150.gif","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/meta1.gif","attachment_id":"745473"}]

10 komente në “FOTOT/ Meta shkon me pushime, ja ku po merr rrezet e diellit Presidenti”

 1. Rota e vogel says:

  Uglyyyyyy I shkurterrrqamet Me leash si Mari bolivari

 2. Tutu says:

  Aty tek strofka rri Ali Baba…nuk ja mban te dale nga shpella…

 3. Bardhi Tolabi says:

  Like floriri,e ka bere “plazhin”,tani duhet futur ne “hije”…

 4. Faro says:

  Po librin qe po lexon, pse iakeni hequr nga dora?????

 5. puma says:

  Sa dinjitoz duket presidenti yne !!!

 6. abi says:

  uuuuuu si majmun,Edhe e bija daun ,ketij i ngjan

 7. xhevit says:

  Sa te kete K… qe i shkojne nga pas dhe e shohin si Buda, qejf te beje dhe i “gezofte” te gjitha….me qetesi dhe dashuri…..

 8. shvejk says:

  Te foto e dyte, sapo ka bere sacme dhe po i shqyrton me kujdes para se ti fshije posht stolit.

 9. luli i vocer says:

  dallkauk hesapi , hajdut muti , preident i vetes dhe i klikes se tij se i shqiptareve …..JO , mer reze tani hajdut muti si zhapinjte …………..

 10. Gjini gunëbardhë says:

  Ky eshte duke “ikur” – meraku i arrestimit po e ha e po e bren cdo ditë, nuk i bëhet me dalë e me u argëtuar, i peshojnë mëkatet në shpirt.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *