FOTOT/ “Jetë gjati nuk bëhet dot jetë shkurtër”, shoferit i kalon vdekja para syve

Një aksident i frikshëm i ka ndodhur një burri 56 vjeçar nga Missouri në SHBA.

Steve Montgomery  po kthehej me makinë nga puna kur boshti i një automjeti fluturoi në afër dhe përfundoi në xhamin e parmë të makinës së tij.

Montgomery rrëfeu se e kishte parë të gjithë këtë skenë përpara syve, sëbashku me shufrën prej hekuri që fluturonte në ajër.

Për fatin e tij të mirë, ai ia doli që të ulej në kohë dhe të ndalonte makinën ndonëse nuk mund të shihte gjë.

Në vendngjarje shkoi menjëherë shërbimi i emergjencës, të cilët u shtangën kur e panë Montgomery -n që ishte shëndoshë e mirë.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/432E994F00000578-0-image-a-42_1502509713412-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/432E994F00000578-0-image-a-42_1502509713412.jpg","attachment_id":"745821"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/432E8FCB00000578-0-image-a-56_1502510579227-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/432E8FCB00000578-0-image-a-56_1502510579227.jpg","attachment_id":"745820"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/432E8FB900000578-0-image-m-48_1502510077462-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/432E8FB900000578-0-image-m-48_1502510077462.jpg","attachment_id":"745819"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/432E8F9800000578-0-image-a-46_1502509891131-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/432E8F9800000578-0-image-a-46_1502509891131-1.jpg","attachment_id":"745817"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *