FOTOT/ Përdhunoi dhe më pas vrau të miturën, 22 vjeçari ekzekutohet në publik

Një 22 vjeçar në Jemen u ekzekutua në publik pasi akuzohej se kishte përdhunuar dhe më pas vrarë një vajzë katërvjeçare.

Hussein al-Saket u qëllua pesë herë në shpinë me një automatik AK 47 në një shesh publik në Sanaa.

Më pas trupin e 22 vjeçarit e varën në një viç para turmës së njerëzve që ishte mbledhur për të parë vrasjen e pedofilit.

Ky është ekzekutimi i dytë i tillë që ndodh në Jemen,  pasi pak kohë më parë u ekzekutua në publik dhe një burrë tjetër që kishte përdhunuar një vajzë të mitur.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/433EF92400000578-4788518-image-m-33_1502706917303-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/433EF92400000578-4788518-image-m-33_1502706917303.jpg","attachment_id":"746405"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/433EEACA00000578-4788518-image-a-29_1502706648137-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/433EEACA00000578-4788518-image-a-29_1502706648137.jpg","attachment_id":"746404"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/433F05D600000578-4788518-image-a-31_1502706670187-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/433F05D600000578-4788518-image-a-31_1502706670187.jpg","attachment_id":"746406"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/433EEA3800000578-4788518-image-a-27_1502706629539-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/433EEA3800000578-4788518-image-a-27_1502706629539.jpg","attachment_id":"746403"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/433EACFA00000578-4788518-image-a-28_1502706642219-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/433EACFA00000578-4788518-image-a-28_1502706642219.jpg","attachment_id":"746402"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/433F055E00000578-4788518-image-a-32_1502706692319-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/433F055E00000578-4788518-image-a-32_1502706692319.jpg","attachment_id":"746407"}]

2 komente në “FOTOT/ Përdhunoi dhe më pas vrau të miturën, 22 vjeçari ekzekutohet në publik”

  1. tropojani c100 says:

    bravo kshu duhet bere edhe ne albanistan

  2. Ardi says:

    Po te ishte ne Shqiperi me shume gjasa do te ishte ose deputet ose politikan.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *