Nusja në Fier nuk bën pagesën, parukierja e “demaskon” publikisht: Më jep lekët

Një parukiere në Fier ka zgjedhur një mënyrë të pazakontë për t’i kërkuar klientes së saj të bëjë pagesën për shërbimet e ofruara në ditën e dasmës.

Parukierja ka publikuar fotot e nuses në rrjetin social Facebook duke i kërkuar të paraqitet në ambientet e parukerisë për të bërë pagesën.

“Anxhela, duhet patjetër të hapni telefonin dhe të bëni pagesën, që të të urojmë të trashëgohesh”, shkruan parukierja në profilin e saj në Facebook.

 

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “Nusja në Fier nuk bën pagesën, parukierja e “demaskon” publikisht: Më jep lekët”

  1. #a#=°°° says:

    Anxhela sduhet tê hapë telefonin ,por ballkonin se e paska marshalla👅👅🌡🌡🌡🌡.
    Bravo nusja, mos I paguaj lekët.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *