FOTOT/ “Orë magjike” për Emily Ratajkowski

Ajo adhuron të shpërndajë fotot e saj në rrjetet sociale dhe Emily Ratajkowski postoi të hënën në Instagram një set fotografik të realizuar në shtëpi.

Modelja 26-vjeçare pozoi me bikini, duke shoqëruar një nga fotot me shkrimin “Orë magjike”.

Emily e kishte fjalën për perëndimin e diellit, atë periudhë të ditës që në Angli quhet “ora e artë”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X