FOTOT/ “Orë magjike” për Emily Ratajkowski

Ajo adhuron të shpërndajë fotot e saj në rrjetet sociale dhe Emily Ratajkowski postoi të hënën në Instagram një set fotografik të realizuar në shtëpi.

Modelja 26-vjeçare pozoi me bikini, duke shoqëruar një nga fotot me shkrimin “Orë magjike”.

Emily e kishte fjalën për perëndimin e diellit, atë periudhë të ditës që në Angli quhet “ora e artë”.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/emily.-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/emily..jpg","attachment_id":"746765"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/emily.1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/emily.1.jpg","attachment_id":"746766"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/emily.2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/emily.2.jpg","attachment_id":"746767"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/emily.3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/emily.3.jpg","attachment_id":"746768"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/emily.4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/emily.4.jpg","attachment_id":"746769"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/emily-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/emily-1.jpg","attachment_id":"746770"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/emily1-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/emily1-1.jpg","attachment_id":"746771"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *