VIDEO/ I prozon të dashurit për martesë në mes të rrugës, veprimi i djalit do t’ju lë pa fjalë

Kishte menduar se kjo do të ishte dita më e bukur e jetës së saj pasi vendosi që t’i propozonte të dashurit të saj për martesë në publik, por jo.

Gjërat nuk kanë shkuar ashtu siç ajo e kishte menduar pasi është lënë e vetme, zemërthyer ulur në mes të rrugës në Santiago, Kili.

Në video shihet vajza e ulur në rrugë që thotë: “Dëshiron të martohesh me mua? Po apo jo?”

“Po dashuria ime,”-thotë djali, i zënë ngushtë nga deklarata publike e të dashurës dhe përkulet për të folur me të.

Por përgjigja e tij nuk ka qenë edhe aq entuziaste gjë që vajza e ka kuptuar.

Video përfundon me të dashurin i cili mbledh sendet e tij dhe largohet duke e lënë atë në mes të rrugës vetëm.

 

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *