FOTOT/ Sherr me shoferit dhe pasagjerit, por shikoni çfarë i bën e dashura e të riut

Një shofer autobusi është gjendur në një situatë të vështirë, pasi nuk i përmbajti dot nervat dhe gjuajti me shpullë në fytyrë një pasagjer.

Një djalë i ri dhe e dashura e tij, të dy britanikë, ishin duke hipur në autobus në Ibiza, kur shoferi u ka folur me një ton të ashpër pasi ata nuk donin qw tw prinin biletat.

Djali i është kthyer dhe e ka sharë, e ndërsa shoferi nuk i ka përmbajtur nervat dhe e ka gjuajtur me shpullë në fytyrë.

Kaq ka mjaftuar që djali t’i kthehet dhe së bashku me të edhe e dashura e tij, e cila për pak e la të zhveshur soferin teksa i tërhiqte pantallonat.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/4341ECE900000578-4790092-image-a-7_1502735176097-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/4341ECE900000578-4790092-image-a-7_1502735176097.jpg","attachment_id":"747257"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/4341EDDD00000578-4790092-image-a-1_1502735129935-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/4341EDDD00000578-4790092-image-a-1_1502735129935.jpg","attachment_id":"747258"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/4341EDE100000578-4790092-image-a-2_1502735142012-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/4341EDE100000578-4790092-image-a-2_1502735142012.jpg","attachment_id":"747259"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/4341EDE500000578-4790092-image-a-5_1502735156186-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/4341EDE500000578-4790092-image-a-5_1502735156186.jpg","attachment_id":"747260"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/fight-1-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/fight-1.png","attachment_id":"747261"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/fight-4-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/fight-4.png","attachment_id":"747262"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/fight-7-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/fight-7.png","attachment_id":"747263"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/fight-8-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/fight-8.png","attachment_id":"747264"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/sherr-1-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/sherr-1.png","attachment_id":"747265"}]

1 komente në “FOTOT/ Sherr me shoferit dhe pasagjerit, por shikoni çfarë i bën e dashura e të riut”

  1. Daja says:

    Keta anglezet jane rraca me e degjeneruar ne Evrope.
    Kudo qe shkojne hapin probleme. Vetem ne Marseje per Europianin i ngeci shara ne gozhde me ruset.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *